Hledáme sociálního pracovníka SAS Ostrava

Sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi hledají posilu do týmu sociálních pracovníků pro pracoviště v Ostravě-Vítkovicích (Nerudova 686/49) a Ostravě-Zábřehu (Čujkovova 1718/29).

Nabízíme jedno pracovní místo (úvazek 1,0), pozice sociální pracovník, na pracovní smlouvu na dobu určitou (poté prodloužení). Požadujeme vzdělání v oborech v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, Bc., Mgr.) a nutná je praxe v sociálních službách. Nabízíme zázemí firmy s dlouholetou tradicí, mzdu: 30. 000,-, předpokládaný nástup IHNED. Benefity: firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domu.

Jedná se o terénní sociální práci, ke které je potřeba samostatnost, flexibilita, psychická odolnost, organizační a koordinační schopnosti, práce v týmu, požadujeme trestní bezúhonnost, řidičské oprávnění sk. B, znalost MS Office – pokročilý uživatel, znalost zákona o sociálních službách. Své životopisy zasílejte personální ředitelce Bc. Markétě Flaksové, mflaksova@css-ostrava.cz

Pro více informací nás kontaktujte